Haber

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu Oyunu Oynadı

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili Seçimleri için Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne giderek, 2013 numaralı sandıkta ailesiyle birlikte oy kullandı.

Sabah erken saatlerde kızı ve oğlu olan eşi Elif Tahmazoğlu ile Şahinbey ilçesindeki Binbaşı Dündar Taşer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, sanık 2013 nolu oyunu kullandı. Oy verme işleminin ardından vatandaşlar, Tahmazoğlu annelerin anneler gününü kutlamayı da unutmadı.

“Ülkemize hayırlı olsun”

Önder Mehmet Tahmazoğlu, kullandığı oyunun hayırlı olmasını dileyerek, “Bugün demokrasi gereği sandıklar halkın önünde. Halkımız oyunu kendi iradesiyle kullanıyor. Güzel bir sonuç çıkacağına inanıyorum. Ülkemizin demokrasisi adına başarılmıştır. 28. Dönemde görev yapacak Cumhurbaşkanımızı ve milletvekillerimizi yeniden seçeceğiz. Vatan, millet.” Ve tüm İslam alemi adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bugün ayrıca tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Ellerinden öperim” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu